DOMAĆIN ZABIO DVA GOLA

Rukavina vodio Lokomotivu do trijumfa u kupu

23.09.2014 u 19:13

Nogometaši Lokomotive prvi su sudionici osmine finala Hrvatskog kupa

Lokomotiva je prije dvije sezone igrala finale kupa protiv Hajduka, a momčad Tomislava Ivkovića se među 16 najboljih ove godine plasirala očekivanom pobjedom u gostima kod trećeligaša BSK iz Bijelog Brda rezultatom 5:2 (4:0).

Pobjednik je bio izvjestan već nakon prvog poluvremena. Dvostruki strijelac Ante Rukavina je mrežu domaćina načeo već u prvoj minuti, a među strijelce su se među lokosima upisivali još Musa, Pavičić i Begonja. To su Rukavini prvi golovi u kupu nakon proljeća 2008. kada je Hajduk proveo u finale preko Varteksa.