REMI PROTIV SLAVENA

Rudeš u Koprivnici krasnim golom prekinuo svoju katastrofalnu seriju u HT Prvoj ligi

21.09.2018 u 19:56

U prvoj utakmici 8. kola HT Prve lige nogometaši Slavena odigrali su 1:1 protiv Rudeša, a gosti su tim rezultatom prekinuli crnu seriju od šest poraza u nizu...

Ivakovićeva momčad niti ove sezone nije među kandidatima za ispadanje iz HT Prve lige, ali ovog petka propustila je odličnu priliku ostvariti novu pobjedu. Protiv Rudeša je Slaven imao igrača više većim dijelom susreta, no na kraju su gosti ipak izbjegli neuspjeh i tako prekinuli svoju groznu seriju od šest poraza u nizu.

• +3
HT Prva liga, 8. kolo: Slaven - Rudeš Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Ljubitelji nogometa u Koprivnici gledali su susret u kojem je dominirao domaćin, a važan moment dogodio se u 31. minuti kada je isključen Maksim Oluić zbog branjenja rukom gola, što je dovelo Rudeš u nevolju, no Banić je obranio Bačeliću-Grgiću kazneni udarac.

U 55. minuti Slaven je ipak poveo, zahvaljujući prodoru i asistenciji Kamerunca Bongonguija te odličnoj realizaciji Mateja Jelića.

Slaven - Rudeš 1:0 (Jelić 55) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Kao i protiv Hajduka prije tjedan dana Rudeš se mogao vratiti u utakmicu, ali Frane Vojković nije iskoristio čistu situaciju za izjednačenje.

Ipak, u 82. minuti isključen je u redovima domaćina Božo Musa, a samo dvije minute kasnije iskoristili su to gosti. Nakon krasnog duplog pasa za konačnih 1:1 zabio je Mario Lovre Vojković.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Slaven je ovime ostao u sredini ljestvice, a Rudeš sada ima dva osvojena boda na zadnjem mjestu iz osam odigranih utakmica...

HT Prva liga, 8. kolo:

Slaven – Rudeš 1:1 (Jelić 55 / Vojković 84)

Slaven - Rudeš 1:1 (8. kolo 2018./19., 21.9.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Slaven Belupo-Rudeš1:1