U posljednjoj utakmici 4. kola HT Prve lige nogometaši Osijeka pobijedili su u Gradskom vrtu Rijeku s minimalnih 1:0, golom Borne Barišića iz penala, u dvoboju u kojem su gosti sat vremena igrali s igračem manje...

Sastav Osijeka: Malenica, Šorša, Lesjak, Škorić, Barišić, Mudražija, Mioč, Bočkaj, Lopa, Grezda, Ejupi

Sastav Rijeke: Sluga, Vešović, Župarić, Elez, Zuta, Kvržić, Mišić, Bradarić, Gorgon, Heber, Gavranović

HT Prva liga, 4. kolo:

Osijek - Rijeka 1:0 (Barišić 18)

• +5
HT Prva liga, 4. kolo: Osijek - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Crveni karton i za Mateja Maleša, Rijeka s devetoricom

• 90’

Pet minuta sudačke nadoknade

• 79’

Maestralna obrana Sluge! Skinuo je Pušićev udarac u donji desni kut vršcima prstiju

• 77’

Izgubio je sad Grezda pred Slugu, ali pogodio je vanjski dio mreže

• 63’

Ejupi je glavom pogodio vratnicu! Velika prilika za Osijek, nakon koje je još Bočkaj pucao preko gola

• 60’

Rijeka napada s igračem manje, ali zasad nemoćno. Osijek čeka priliku da iz kontre sve riješi...

• 51’

Gadno je zabrljao Heber! Sjurio se sam prema Malenici, ali mu je pobjegla lopta

• 50’

Martić je ubacio za Kvržića koji glavom nije pogodio okvir Osijekovog gola

• 45’

Poluvrijeme u Gradskom vrtu, Rijeka u velikoj nevolji: igrač manje i zaostatak nakon dvojbenog penala