U subotnjem dvoboju 10. kola HT Prve lige nogometaši Rijeke gostuju u Velikoj Gorici i pokušavaju uzeti sva tri boda domaćinu koji igra sjajnu u svojoj debitanskoj sezoni u elitnom hrvatskom klupskom nogometnom razredu...

Sastav Gorice: Kahlina, Musa, Jovičić, Čagalj, Suk, Marina, Špičić, Dvorneković, Atiemwen, Miya, Zwolinski

Sastav Rijeke: Sluga, Punčec, Čanađija, Zuta, Grahovac, Pereira, Lončar, Puljić, Acosty, Gorgon, Pavelić

HT Prva liga, 10. kolo:

Gorica - Rijeka 2:1 (Zwolinski 54', Atiemwen 80'/Puljić 45+1')

• 90’

Kraj utakmice

• 88’

Nova sjajna prilika za Zwolinskog. Oslobodio se pratnje, pogledao kamo je krenuo Sluga i plasirao loptu u suprotni kut. No vratar Rijeke se uspio vratiti i izbiti loptu u korner

• 86’

Nema gola. Puljić je izvao svoj drugi kazneni udarac na utakmici, ali Kahlina brani!

• 84’

Penal za Rijeku!

• 80’

• 70’

Velika prilika za Rijeku. Kontra Puljić, Heber, Gorgon, koji je izbio sam pred gol domaćina, no Kahlina brani