• L.K.
  • Zadnja izmjena 06.11.2022 16:57
  • Objavljeno 06.11.2022 u 13:55
Dobro prvo poluvrijeme u Varaždinu. Obje momčadi igraju otvoreno i stvaraju prilike, ali za sada nisu uspjeli zabiti pogodak. Ba je u 45. minuti dobio crveni karton i Rijeka ima igrača više. U nastavku gosti su kapitalizirali prednost igrača više i preko Frigana (47'), Selahija (85') i Grgića (93') su došli do bitne pobjede

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Ba, Jelenić - Kolarić, Pilj, Puclin, Elezi - Brodić, Posavec - Perić

RIJEKA: Labrović - Smolčić, M. Pavlović, Vukčević - Hodža - Grgić, Selahi, Vrančić, Alvarez - Ampem, Frigan

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +10
NK Varaždin - NK Rijeka, SuperSport HNL, 6.11.2022. Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
  • 93’

GOOOOL!! Grgić je potvrdio pobjedu Rijeke i zabio je za 3:0

• 90’

Kraj utakmice

• 85’

GOOOOL!! Rijeka je povećala prednost! Selahi je zabio za 2:0

• 71’

Alvarez je zaradio žuti karton

• 60’

Hodža je odlično pucao, ali Zelenika je još jednom dobro reagirao

• 55’

Brodić je lijepo pucao s ruba šesnaeterca i lopta je otišla pored gola

• 47’

GOOOOOL!! Rijeka je povela! Frigan je ispratio ubačaj Ampema i zabio je za 1:0

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Kraj prvog poluvremena

• 45’

Crveni karton za Varaždin! Ba je napravio prekršaj na rubu šesnaesterca na Vučkići i sudac mu je pokazao crveni karton