ht prva liga

Riječani su nastavili sjajan niz, Slaven Belupo nije ih pobijedio 24 utakmice za redom

08.04.2018 u 19:31

U utakmici 28. kola Hrvatski Telekom Prve HNL Rijeka je kao gost pobijedila Slaven Belupo 3:1 i ostala u borbi za drugo mjesto s Hajdukom koji joj bježi samo jedan bod

Rijeka je u Koprivnici najveći dio posla odradila u samo šest minuta - od 32. do 38!

Prvo je Acosty sjajno zabio s nekih dvadesetak metara, ali velike zasluge za taj gol idu Heberu koji je sjajo 'potegnuo' kontru pretrčavši više od 60 metara terena.

Autor: youtube

Već u prvom sljedećem ozbiljnom napadu gostiju, u 38. minuti utakmice, za Rijeku je zabio Čolak i povisio vodstvo Rijeke na praktički nedostižnih 2:0.

No, Slaven Belupo je u drugo poluvrijeme ušao puno angažiranije i ubrzo preuzeo inicijativu. Tako je u 65. minuti domaća momčad izborila jedanaesterac, a s bijele točke siguran je Ivanovski koji smanjuje na 2:1.

Na kraju ipak do izražaja dolazi individualna kvaliteta gostiju, te za konačnih 3:1 zabija Puljić u 78. minuti utakmice.

• +7
Hrvatski telekom Prva liga, 28. kolo, Slaven Belupo - HNK Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Spomenimo kako je ovo 24. uzastopna utakmica Rijeke i Slaven Belupa u kojoj 'farmaceuti' ne znaju za pobjedu...