DVOBOJ NA GERLANDU

Real se spasio poraza, Modrić igrao tek u nastavku

25.07.2013 u 08:22

Nogometaši Lyona i madridskog Reala remizirali su 2:2 u prijateljskom ogledu odigranom na Gerlandu. Lyon je imao sigurnu pobjedu u rukama, ali je primio dva pogotka u posljednjih dvanaest minuta...

Lyon je bio bolja momčad tijekom prvog dijela, pa je to i materijalizirao pogotkom Clementa Greniera u 20. minuti. Bila je to fantastična reakcija Lyonovog igrača koji je na čudan način zahvatio loptu, pomalo okrenut leđima vratima, pri čemu je napravio i laganu piruetu. Promjene potom nije bilo sve do 62. minute kada je argentinski napadač Lisandro Lopez povećao na 2:0 za domaćina.

Tada su već Cristiano Ronaldo, Özil i još neki nominalno najjači igrači Reala bili na klupi, pa se očekivalo da će Madriđani i upisati poraz u Francuskoj. No, prvo je 20-godišnji Alvaro Morata smanjio na 2:1, a potom je u 85. minuti brazilski 21-godišnjak Casemiro pogodio za konačnih 2:2.

Hrvatski nogometaš Luka Modrić je u igru ušao na startu drugog poluvremena, te je pridonio boljoj igri gostiju u nastavku.

Lyon je vodio 2:0, ali se Real spasio poraza