DVA GOLA BENZEME

Real preokretom do trijumfa kod Girone, Modrić u sporednoj ulozi

27.08.2018 u 00:11

U dvoboju 2. kola Primere Real Madrid ove nedjelje svladao je u gostima Gironu s visokih 4:1, a Luka Modrić ušao je u igru tek u 77. minuti...

Real nije dopustio iznenađenje viđeno na istom stadionu u ogledu istih suparnika prošle sezone. Iako je Girona povela golom Borje Garcije u 17. minuti, Lopeteguijeva momčad na kraju je stigla do uvjerljivog trijumfa.

Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Ključna su bila dva penala iz kojih su Ramos i Benzema zabili u 39. i 52. minuti, a onda je na scenu stupio Gareth Bale koji je u 59. minuti zabio treći pogodak Reala, da bi svojim drugim golom pobjedu potvrdio Karim Benzema u 80. minuti.

Luka Modrić susret je ponovo započeo s klupe i ušao u igru tek u 77. minuti, kad je već sve bilo riješeno.

• +3
Europski Superkup: Real M. - Atletico M. Izvor: Pixsell / Autor: Marius Becker/DPA/PIXSELL

Na vrhu Primere Real ima jednak broj bodova kao i Barcelona.