NOVI POSRTAJ

Perišić zabio u svom stilu, ali 'hrvatski' Inter ponovo je gadno zabrljao

26.08.2018 u 22:31

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić postigao je pogodak ove nedjelje protiv Torina, ali Inter je ostao bez pobjede i u 2. kolu talijanske Serie A, jer dvoboj je završio rezultatom 2:2.

Nakon neočekivanog poraza od Sassuola na otvaranju Serie A, Spallettija momčad nije došla do trijumfu niti ove nedjelje na San Siru.

Protiv Torina Inter je bio 'hrvatski', s tri reprezentativca u udarnoj momčadi, a već u 6. minuti Ivan Perišić u svom je stilu na asistenciju Icardija doveo plavo-crne u vodstvo.

Kad je u 32. minuti De Vrij udvostručio prednost, činilo se da je sve riješeno, no uporni Torino u drugom poluvremenu golovima Belottija i Meitea u 55. i 68. minuti uspio je izjednačiti i osvojiti bod.

Šime Vrsaljko igrao je do 72. minute, Marcelo Brozović i Ivan Perišić odigrali su cijelu utakmicu.

U isto vrijeme Fiorentina je s visokih 6:1 pobijedila Chievo, a Marko Pjaca igrao je u zadnjih 15 minuta utakmice.

Na vrhu ljestvice Serie A Juventus, Napoli i Spal imaju maksimalnih šest bodova.