košarkaška euroliga

Real Madrid i dalje jedini bez poraza; Mario Hezonja zabio 12 koševa za novu pobjedu

14.11.2023 u 23:25

Košarkaši madridskog Reala zadržali su stopostotni učinak u Euroligi i nakon svog sedmog nastupa u ovom natjecanju ove sezone. 'Kraljevi' su kao gosti svladali Valenciju 76:73

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja je u novu pobjedu Reala 'ugradio' 12 koševa (šut za dva 3-4, trica 2-3), dva skoka i jednu osvojenu loptu za 20:28 minuta provedenih na terenu.

Gabriel Deck sa 17 i Facundo Campazzo s 15 koševa predvodili su Real, dok je Brandon Davies s 22 koša bio najefikasniji kod Valencije koja je pala na omjer pojeda i poraza 5-3.

Ante Toni Žižić je u 89:82 gostujućoj pobjedi Anadolu Efesa kod Monaca sudjelovao sa šest koševa (šut za dva 3-4) i četiri skoka. Shane Larkin je s 25 koševa predvodio Anadolu Efes, dok je Jordan Loyd ubacio 19 koševa za Monaco. Anadolu Efes je sada na omjeru 4-4, a Monaco na 5-3.

Jaleen Smith je u 86:79 pobjedi Virtusa iz Bologne protiv Emporio Armanija postigao dva koša (šut za dva 1-2, trica 0-1) za samo 8:46 minuta provedenih u igri. Iffe Lundberg je s 19 koševa bio najbolji kod Virtusa, dok je Shavon Shields ubacio 21 za Armani. Virtus je na 6-2, a Armani na 2-6.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'