REAKCIJE TRENERA

Razočarani Zekić nije se suzdržavao kada je govorio o derbiju: Nije problem izgubiti, ali...

17.08.2018 u 23:04

Dinamo je u derbiju 4. kola HT Prve lige svladao Osijek 2:1, a evo što su nakon utakmice rekli treneri naših prvoligaša

Prvo je riječ dobio trener gostiju Zoran Zekić koji se nije suzdržavao. Vidljivo je bio razočaran nastupom svojih nogometaša.

'Nije problem izgubiti u Zagrebu nego što nismo bili hrabriji i konretniji. Nemam što pametno reći, malo sam prazan. Nije problem izgubiti, ali ne sviđa mi se način', rekao je Zekić te je dodao:

'Prvo je poluvrijeme bilo na razini prijateljske utakmice. Bez duela, bez ičega. U drugom dijelu bilo je malo bolje, ali već je bilo kasno. Dinamo je bio bolji, njihova ideja je bila vidljivija. Malo sam razočaran, jer moramo pokazati više.'

I još nešto...

'Neće nas ovo demoralizirati, jer je još 100 bodova u igri, ponavljam nije problem izgubiti od Dinama, ali moramo biti čvršći. Mislim da nismo dali sve od sebe.'

• +17
Dinamo - Osijek, 4. kolo HT Prve lige, 2017/18. Izvor: Pixsell / Autor: Luka Stanzl/PIXSELL

Zatim je svoje mišljenje dao trener 'modrih' Nenad Bjelica.

'Zadovoljan sam s tri boda. Možda nije bilo nešto briljantno, ali osjetio se umor kod nekih igrača od utorka. Najvažnije da su bodovi ostali u Zagrebu. Nedostajalo nam je svježine, ali znali smo da će nam biti teško, jer Osijek je dobra momčad. Ipak, mislim da smo utakmicu odigrali suvereno i bez velikih stresova', govorio je Bjelica.

Dinamo – Osijek 2:1, 4. kolo 2018./19. (izjave) Izvor: Društvene mreže

'Osijek nam je možda stvorio manje probleme u dvjema, trima situacijama iz prekida, ali mislim da smo u cijeloj utakmici djelovali sigurno. Da smo zabili drugi gol iz one dvije, tri prilike u drugom poluvremenu, možda smo utakmicu mogli riješiti i ranije. U svakom slučaju, ova nam pobjeda daje mir za pripremu sljedeće utakmice u srijedu protiv Young Boysa u Bernu.'