DRUGA HNL

Prvoligaške ambicije Rudeša usporene na Jarunu; nakon vodstva gosti su stali, pa ih je domaćin kaznio i uskratio dva važna boda

13.05.2022 u 18:40

Nogometaši Rudeša ispustili su nove iznimno važne bodove u utrci za prvim mjestom na ljestvici Druge HNL koje direktno vodi prema Prvoj HNL.

U prvom susretu 28. kola Druge HNL Rudeš je odigrao samo 1-1 protiv Jaruna, u ogledu koji se igrao na stadionu Kustošije. Ova nova izgubljena dva boda mogla bi se pokazati ključnima za Rudeš koji je prije ovog kola zaostajao dva boda za Varaždinom, koji je vodeći na ljestvici.

Rudeš je bolje otvorio utakmicu protiv Jaruna te je poveo već u 17. minuti kada je Bašić lijepo pucao, a lopta se od vratnice odbila u mrežu Jaruna. No, nakon toga se Rudeš sve više povlačio i čuvao minimalnu prednost, a bio je kažnjen u 54. minuti.

Tada je konačnih 1:1 postavio Gabriel Groznica, a pritom je i vrlo loše reagirao vratar Rudeša Mustapić.