Tomas je uspješno krenuo na klupi Osijeka. Atraktivna utakmica s mnogo prilika i obje momčadi su promašile penal, ali gol Miereza u 72. minuti je odlučio susret za bitna tri boda u borbi za Europu

OSIJEK: Malenica - Omerović, Barišić, Čeberko, Leovac - Fiolić, Žaper - Bukvić, Caktaš, Lovrić - Mierez

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Iovu, Marin - Petrusenko, Mahmoud, Caseres - Kadušić, Bakrar, Vuk

Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 (Promašen penal Lovrića, 60') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 1:0 (Mierez, 72') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
31. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Istra 1961 0:0 (Stativa Marina, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 85’

Još jeedan neiskorišten penal na utakmici! Malenica je pročitao Boultama i nema gola!

• 82’

Penal za Istru! Bakrar je srušen u šesnaestercu i Pajač je pokazao na bijelu točku

• 79’

Nova dobra prilika za Osijek! Mierez je prvo glavom proigrao Caktaša koji je iz dobre situacije pucao po golu, ali Majkić je siguran i Bukvić je naletio na odbijenu loptu, ali i golman Istre brani

• 74’

Zamjena kod Istre, Duvnjak je ušao umjestu Iovua

• 72’

GOOOOL!! Osijek je poveo u nastavku! Mierez je ispratio dobar ubačaj Bukvića i glavom je zabio za 1:0!

• 70’

Osijek pokazuje inicijativu, ali ne mogu stvoriti pravu priliku u nastavku

• 66’

Fiolić je zaradio žuti karton

• 63’

Zamjene kod Istre, Boultam, Milnar i Lisica su ušli umjesto Mahmouda, Kadušića i Vuka

• 59’

Ništa od gola! Lovrić je izveo penal, ali Majkić je fantastično reagirao i spasio je svoju momčad