Istra je imala priliku povesti već u 5 minuti iz penala, ali Erceg nije dobro pucao i Zelenika je obranio jedanaesterac. Domaćini su dobro igrali i to okrunili golom Galilea u 42. minuti. U nastavku je Brodić u 58. minuti zabio za 1:1 i kada se pred kraj utakmice činilo da neće biti pobjednika, Marešić je u 89. minuti zabio pogodak za veliko slavlje na Aldo Drosini. Ovom pobjedom domaćini su preuzeli 4. mjesto u SuperSport HNL-u

ISTRA 1961: Majkić - Galilea, Perković, Petrušenko, Hujber, Kadušić, Caseres, Mlinar, Lisica, Vuk, Erceg

VARAŽDIN: Zelenika - Kolarić, Jelenić, Pellumbi, Urata, Elezi, Puclin, Pilj, Teklić, Brodić, Šego

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +4
Supersport HNL: Istra 1961 - Varaždin, 3.2.2023. Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

VAR je provjeravao gol zbog zaleđa, ali nakon provjere gol je priznat!

• 89’

GOOOOL!! Ludnica pred kraj utakmice, Istra je povela u 89. minuti! Petrusenko je prebacio loptu na drugu stativu gdje ju je dočekao Marušić i zabio za veliko vodstvo domaćina

• 79’

Teklić je pucao s distance, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 75’

Erceg i Lisica izlaze, a ulaze Boultam i Bakrar

• 72’

Abdallahi je dobio žuti karton

• 68’

Šego je ispratio ubačaj i pucao iz teške pozicije, ali Majkić je siguran

• 65’

Abdallahija je ušao umjesto Mlinara

• 57’

GOOOOOOL!! Varaždin je izjednačio u nastavku, Fran Brodić je naletio na loptu na rubu peterca i zabio za 1:1!