VELIKO FINALE

Propustili ste spektakl u Tvornici kulture? Pogledajte veliko finale MAXSport kviza

01.06.2026 u 17:29

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Spušten je zastor na sjajnu sezonu MAXSport kviza, a naslov najboljih ponijela je momčad Pere, koja je u velikom finalu osvojila prvo mjesto i nagradu od sedam tisuća eura.

Drugo mjesto pripalo je ekipi Krovinovićevi korneri, dok je treća završila momčad Levatina.

Tijekom sezone MAXSport kviz okupio je više od 12.000 ekipa iz cijele Hrvatske, a deset najuspješnijih izborilo je nastup u velikom finalu i borbu za nagradni fond od 10.000 eura.

Završnica se održala uživo u zagrebačkoj Tvornici kulture, gdje su najbolji kvizaši pokazali svoje znanje o domaćem nogometu i SuperSport HNL-u.

Program su vodili Matej Sunara, Ante Cash i Frano Ridjan, a atmosferu su dodatno podigli brojni navijači i gosti koji su došli podržati finaliste i uživo pratiti borbu za titulu najboljih SHNL kvizaša u Hrvatskoj.

Deset ekipa koje su tijekom 20 kola prikupile najviše bodova odmjerilo je snage u napetoj završnici, a pobjednika su odlučile nijanse.

Ako ste propustili spektakularno finale iz Tvornice kulture, možete ga pogledati ovdje: