LOŠE VIJESTI

Propada veliki dolazak u Dinamo? Bobanova želja izašla zbog ozljede

16.08.2026 u 19:19

Bionic
Reading
Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Dodajte tportal.hr u omiljene izvore

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Najveća saga ljetnog prijelaznog roka je Dinamovo dovođenje vratara.

Primarni fokus javnosti bio je na Dominiku Livakoviću, a nedavno se pojavila opcija da bi u Dinamo mogao stići i drugi reprezentativni vratar. Točnije, Dominik Kotarski.

No, taj posao se prvotno zakomplicirao, a sada bi mogao propasti. Naime, Kotarski je u susretu četvrtog kola danske Superlige u 54. minuti izašao zbog ozljede.

Sve je izgledalo sjajno za Kopenhagen nakon prvog dijela kojeg su završili s vodstvo 3:0 protiv Randersa. No, u nastavku je Kotarski ukazao na bol nakon jednog ispucavanja te je umjesto njega na gol stao Runarsson. Težina ozljede za sada nije poznata, ali nije izgledalo dobro.

tportal Prediktor Prognoziraj rezultate SHNL-a i osvoji vrijedne nagrade Besplatno je i traje minutu — prognoze mijenjaš do prvog zvižduka Zaigraj prediktor.tportal.hr