NAJVEĆI RATNIK MEĐU NOGOMETAŠIMA

Procurile fotografije Mandžine noge; nogometna javnost zgožena da je i dalje igrao s takvom ozljedom

29.04.2018 u 08:54

Hrvatski napadač Mario Mandžukić je poslije brutalnog gaženja nogometaša Intera Matiasa Vecina zadobio rane i duboku posjekotinu, a fotografije stanja noge brzo su procurile na društvenim mrežama

U ludoj utakmici Juventus je slavio na San Siru protiv Intera 3:2. Aktualni prvak se izvukao i do pobjede stigao u zadnjim minutama s dva gola iako je od 18. minute imao igrača više.

• +4
Inter - Juventus, 35. kolo Serie A, 2017/18. Izvor: Profimedia / Autor: N. N. / Profimedia

Naime, urugvajski veznjak Vecino startao je džonom na hrvatskog napadača koji je sekundu prije klizećim startom pokupio loptu. Sudac je Interovom igraču pokazao crveni karton.

Ono što je zanimljivo i što pokazuje kakav je Super Mario borac je da se vratio na travnjak te je izdržao sve do 66. minute utakmice bez obzira na stanje noge.

Kasnije su se na društvenim mrežama pojavile fotografije Mandžukićeve noge, a jednu je i on sam objavio. Izgleda zaista užasno, duboka i duga posjekotina i pravo je čudo kako je naš reprezentativac nastavio s igrom.

Vecino je zasluženo isključen, a za Mandžukića se samo možemo nadati da stanka da zaliječi ozljedu neće biti preduga.