bundesliga

Probudila se 'Zvijer iz Vinjana'; Ante Rebić ponovno rastura, zabio je gol i asistirao

30.09.2018 u 18:25

Hrvatski napadač Ante Rebić pružio je odličnu partiju za Eintracht iz Frankfurta, koji je u nedjelju u 6. kolu Bundeslige na domaćem terenu svladao Hannover 4:1...

Ante Rebić je u završnici prvog poluvremena (45+1) zabio za vodstvo Eintrachta 2:0, a potom je u 59. minuti odlično prevario obranu gostiju te je servirao loptu Jonathanu de Guzmanu, koji ju je pospremio u nebranjenu mrežu.

Za Eintracht su još zabili Obite Ndicka (36) i Luka Jović (89), dok je jedini pogodak za Hannover postigao Florent Muslija (86).

• +3
Finale njemačkog Kupa: Eintracht - Bayern Izvor: Pixsell / Autor: Soeren Stache/DPA/PIXSELL

Rebić je izašao iz igre u 82. minuti uz ovacije navijača Eintrachta.

Hrvatski je reprezentativac zabio i u prošlom kolu, u gostujućem 3:1 porazu Eintrachta kod Borussije M'gladbach.