ht prva liga

Zahuktala Lokomotiva protutnjala Velikom Goricom i zasjela na drugo mjesto

30.09.2018 u 18:02

U prvom susretu nedjeljnog programa 9. kola Hrvatski Telekom Prve HNL u Velikoj Gorici su nogometaši Lokomotive uvjerljivo slavili protiv Gorice 3:0

Lokomotiva je uvjerljivim slavljem u Velikoj Gorici opet zasjela na drugo mjesto ljestvice, a zagrebački sastav je s tri postignuta gola postao i najefikasniji sastav (19 golova) dosadašnjeg dijela Hrvatski Telekom Prve lige.

Lokomotiva je povela u 42. minuti nakon solo prodora Dejana Radonjića i pravodobnog ubačaja za Lirima Kastratija, kome nije bilo teško pogoditi praznu mrežu.

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube

U 70. minuti gosti u povećali vodstvo nakon što je Albanac Myrto Uzuni iskosa s 18 metara prizemnim udarcem pogodio suprotni kut vrata Gorice.

U 81. minuti se u strijelce upisao i mladi, 20-godišnji Dino Halilović koji je pogodio mrežu udarcem s 25 metara.

Vodi Dinamo s 21 bodom, Lokomotiva je povezala tri prvenstvene pobjede i sada je druga na ljestvici s 19 osvojenih bodova, a Gorica je peta s 13 bodova.