JUG ISPAO...

Primorje pregazilo i Barcu, izravno u polufinalu LP!

03.05.2014 u 21:22

Vaterpolisti Primorja pobjednički su završili nastup u skupini LEN-ove Lige prvaka. U Rijeci je svladana Barceloneta s uvjerljivih 7-3

Barceloneta će biti domaćin završnog Final 6, na kojem će Primorje imati direktan plasman u polufinale zbog osvojenog prvog mjesta u skupini A. Riječki su ga vaterpolisti osigurali još i uoči ovog kola, ali su sigurnom pobjedom potvrdili klasu uoči završnice Lige prvaka.

Primorje je nakon prve četvrtine vodilo s 3-0 protiv španjolskog sastava i već je tada pobjednik bio praktički riješen. Barceloneta je izvukla 2-2 u drugoj dionici, potom je slavila u trećoj s minimalnih 1-0, no Primorje je zadnju četvrtinu dobilo s 2-0 i time osiguralo 42. pobjedu ove sezone u svim natjecanjima.

Javier Garcia, te braća Denes i Daniel Varga postigli su po dva pogotka, dok je Paulo Obradović pridodao jedan.

Jug je ranije u Pirejo kod Olympiacosa remizirao rezultatom 9:9 i tako izgubio izglede za plasman u završnicu.