Premiership: Pobjede favorita i - čaroban trenutak

• Objavljeno 04.03.2015 u 22:57
Jonas Gutierrez Newcastle

Izvor: Reuters / Autor: Dylan Martinez

Sve momčadi iz vrha Premiershipa slavile su u dvobojima 28. kola, ali vijest dana svakako dolazi iz Newcastlea

Chelsea je svoj juriš prema naslovu nastavio pobjedom od 0:1 kod West Hama a strijelac za nova tri boda bio je Hazard u 22. minuti. Priključak u borbi za vrh je zadržao City koji je golovima Silve i Milnera kod kuće slavio protiv Leicestera s 2:0. Andrej Kramarić u gostujućim redovima je odigrao prvih 57 minuta.

Liverpool je (Lovrenovih 90 minuta) golovima Hendersona i Sturridgea slavio protiv Burneya s 2:0, a Arsenal je s 1:2 (Austin 82 / Giroud 64, Sanchez 69) slavio kod QPR-a za koji je Kranjčar ušao u 56. minuti.

Stoke je produljio Evertonovu agoniju svladavši ih s 2:0, a u najefikasnijem dvoboju večeri Tottenham je s 3:2 (Chadli 7, Mason 51, Townsend 60 / Sung Yong Ki 19, Sigurdsson 89) svladao Swansea. U tom je dvoboju zabilježen i dramatičan trenutak s francuskim napadačem Gomisom u glavnoj ulozi.

U dvoboju večeri Manchester United je golom u 90. minuti svladao Newcastle s 1:0. Nakon nevjerojatne pogreške cijele domaće obrane Young je pogodio praznu mrežu, te je tako rezultatski neuspješan ostao veliki dan u Newcastleu. Naime, nakon uspješne borbe s karcinomom testisa prvi nastup za Newcastle upisao je Jonas Guttierez. 31-godišnji Argentinac ušao je u igru u 65. minuti i zaslužio ne ovacije već urlike potpore s prepunih tribina. Definitivno pobjednik večeri...