HIT PRVENSTVA

Povratnik u Premier ligu u sudačkoj nadoknadi šokirao Dinamovog protivnika u Europi, Nikola Vlašić s klupe bespomoćno gledao propast West Hama

03.10.2021 u 18:23

U dvoboju na londonskom Olimpijskom stadionu West Ham je doživio drugi domaći poraz u ovoj sezoni Premier lige, a svladao ga je povratnik u elitno društvo Brentford 2:1.

Mbeumo je goste doveo u vodstvo u 20. minuti. Bowen je izjednačio u 80. minuti, da bi pobjedu "Pčelama" donio Wissa u četvrtoj minuti sučevog dodatka na kraju utakmice. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije ulazio u igru.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije ulazio u igru, trener David Moyes ga je dvadesetak minuta prije kraja pripremio za ulazak, no predomislio se te uopće nije napravio niti jednu izmjenu.

Leicester je na gostovanju kod Crystal Palacea propustio dva pogotka prednosti i osvojio samo bod. Golovima Iheanacha (31) i Vardyja (37) "Lisice" su vodile 2:0 na poluvremenu. U drugom dijelu su Olise (61) i Schlupp (72) donijeli bod Palaceu.

Tottenham je na svom stadionu svladao Aston Villu 2:1. Hojbjerg (27) i Lucas (71) bili su strijelci za Spurse, a Watkins (67) za Aston Villu.