IZDALA GA OBRANA

Potez dana 'razoružao' Subašića i Monaco

05.03.2016 u 11:35

Nakon sjajnog drugog poluvremena Caen i Monaco su podijelili bodove u 29. kolu francuskog Le Championata

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić branio je čitavu utakmicu za Monaco koji je u susretu 29. kola francuskog prvenstva odigrao 2-2 (0-0) na gostovanju kod Caena, dok Mario Pašalić nije konkurirao za nastup u momčadi iz Kneževine.

Gosti su dva puta vodili pogocima Lemara (56) i Yahije (69-ag), no domaći su uspjeli poravnati preko Fereta (64-11m) i Kouakoua (89). Prvi gol Monaca bio je sjajno izveden slobodni udarac sa skoro 30 metara, no neopreznost gostujućeg braniča donijela je Subašiću izazov s bjele točke u kojemu je prebrzo odabrao stranu izvođaču ostavio lagan posao.

Uslijedila je smušenost u domaćoj obrani i nesretan autogol, no Caen je izjednačio uvijek atraktivnim škaricama kojima je usamljeni Kouakou (ušao u igru samo pet minuta ranije) iz blizine 'probio' hrvatskog reprezentativca za konačan rezultat.