LUDNICA

Pogledajte majstoriju Mislava Oršića, zabio je jedan od najljepših golova na SP-u u Katru i bacio u trans cijelu Hrvatsku

U utakmici za broncu između Hrvatske i Maroka, Vatreni su na poluvrijeme otišli s prednošću zahvaljujući fantastičnim golom Mislava Oršića

U prvih deset minuta vidjeli smo u TV prijenosu HRT-a dva gola, prvo je Hrvatsku u vodstvo doveo Joško Gvardiol u sedmoj minuti da bi dvije minute kasnije izjednačio Achraf Dari, a o tome više čitajte OVDJE.

Kada se činilo da će se na odmor otići s 1:1 ukazao se Mislav Oršić koji je zabio u svojem stilu. Marko Livaja ostavio je loptu za napadača Dinama, a ovaj je krasnim udarcem iskosa s lijeve strane pogodio suprotni kut te uz pomoć vratnice pogodio za novu prednost Vatrenih. Fantastični pogodak pogledajte na stranicama HRT-a OVDJE.