REYES NA REYESA

Pogledajte kung-fu udarac u prsa prezimenjaka

25.01.2013 u 10:50

Sevilla našeg Ivana Rakitića rutinski je odradila posao u uzvratu četvrtfinala Kupa kralja protiv Zaragoze

Pobjedom 4:0 u uzvratu protiv Reala iz Zaragoze (prva je utakmica završila 0:0), Sevilla se plasirala u polufinale Kupa kralja.

No Sevilli je posao uvelike olakšao José Manuel Fernández Reyes, koji je u 26. minuti iz samo njemu poznatog razloga kopačkom 'ušao' u suparničkog igrača, Josea Antonija Reyesa. Naravno, sudac je odmah pokazao crveni karton, pa se gosti od tog trenutka igrali s desetoricom. Međutim, tu nisu stale muke gostiju iz Zaragoze jer u 65. minuti Fran Gonzalez je dobio drugi žuti karton, pa su do kraja utakmice gosti igrali s devetoricom.

Sevilla će za finale kupa igrati protiv madridskog Atletica, a prva je utakmica na rasporedu 30. siječnja. U drugom polufinalu snage će odmjeriti Real i Barcelona.