4:1 REALA PROTIV AJAXA

Pogledajte kako to radi Luka Modrić!

05.12.2012 u 00:45

Hrvatski reprezentatibvac odigrao je odličnu utakmicu portiv Ajaxa i svojim kolegama u napadu Real Madrida fino asistirao za pogotke

Real Madrid je rezultatski lako nadvisio Ajax i sigurnom pobjedom 4:1 završio prvi krug natjecanja u skupini D nogometne Lige prvaka.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić dobio je priliku od prve minute, odigrao je vrlo dobro i upravo su njegove zasluge najveće za prva dva pogotka 'kraljevskog kluba'. Prvo je klizećim startom osvojio jednu loptu na sredini travnjaka, fantastično pronašao Benzemu, a Francuz je pripremio pogodak Cristianu Ronaldu. Nedugo potom Modrić je izravno asistirao za drugi gol Madriđana, poslavši dugu i super točnu loptu prema strijelcu Callejonu.

Luka je na kraju odigrao svih 90 minuta, a spomenuta asistencija (samo jedna mu se broji) bila mu je prva za Real u Ligi prvaka u trećoj utakmici koju je započeo u ovom elitnom natjecanju. Evo kako je izgledala ta golijada na Santiagio Bernabeuu...

Real - Ajax 4:1