Pogledajte golove: Dinamo rezultatom 2:0 svladao Zagreb

Ogledom Zagreba i Dinama u Kranjčevićevoj ulici počinje četvrto kolo MAXtv Prve lige

Zagreb - Dinamo 0:2
Strijelac: Hodžić 13, 72

Zagreb: Livaković, Matić, Musa, Kolinger, Ćubel Kovačić, Stepčić, Šulc, Krovinović, G. Boban, Medić
Dinamo: Eduardo, Pinto, Goncalo, Šimunović, Musa (od 6. Matel), Ademi, Pamić, Fernandes, Rog, Hodžić

91' - dvije minute nadoknade
87' - utakmica jedri u sasvim mirnu završnicu
82' - solidan prodor i očajan ubačaj Gabrijela Bobana
77' - Zagreb je daleko od gola, preokret izgleda nemoguće

72' - GOOOOL: Pinto sjajno sistrira Hodžiću koji mirno pogađa svoj peti gol u zadnje dvije utakmice
70' - Zagreb je ostao bez napadačkog impulsa, skupljaju snagu za nove pokušaje
66' - Dinamo uvodi Antolića i Pjacu
64' - Bad Blue Boysi ubacuju tri baklje u teren
62' - akcija Ademija i udarac koji od vratnice ide natrag u teren
61' - dobar šut Stepčića s 20 metara, Eduardo čuva svoj kut
60' - Hodžić preslabo ubacuje, Livaković sječe
55' - Zagreb ambiciozan, puno bolji nogomet u nastavku
51' - Krovinović puca iz daljine, visoko preko Dinamovog gola
47' - Konopek u prvom dodiru nakon ulaska postiže gol za 1:1, sudac svira zaleđe. Velika pogreška

45' - poluvrijeme
43' - Pinto ubacuje preko Livakovića, Rog promašuje ' za centimetar' drugu stativu
42' - Ćubela lijepo prolazi lijevom, Boban kasnije puca ravno u Eduarda
38' - Krovinović se riješio četvorice Dinamovaca na malom prostoru, no onda puca preko gola
32' - Hodžić brzo otvara, ali daje Ćoriću iza leđa kada je Dinamo imao višak igrača pred golom
29' - novi opasan napad Dinama, zagreb 'opasno živi'
27' - solo prodor i lijep udarac Roga, Livaković paradom spašava suprotni kut
26' - Ćubel puca s 20 metara preko Eduardovog gola, prvi pokušaj Zagreba
18' - Matelov ubačaj u blok, domaćini i dalje nemoćni

13' - GOOOOL: ubačaj Ćorića, domaći branič Ćubel dodaje Hodžiću koji poklon pretvara u lagani gol
9' - Dinamov presing onemogućuje Zagrebovu tranziciju u uvodnim minutama
6' - Ćorić lijepo ubacuje iz slobodnjaka, Fernandes puca glavom kraj gola
6' - ozlijedio se Dinamov bek Musa, ulazi Matel
4' - obostrano čvrst početak utakmice, bitka za svaku loptu
1' - sudi Bruno Marić, prvi napad za Dinamo

Dinamo je od zadnja četiri utakmice samo jednom svladao Zagreb
Musa je dobio priliku na lijevom beku, Hodžić mijenja Henriqueza
Ante Ćorić u Europi redovno ne dobija niti minutu, a u domaćem prvenstvu opet počinje utakmicu...

Zagreb Dinamo Zagreb 21:00