VALENTINOVO

Pogledajte gol koji je Eduardo posvetio supruzi

15.02.2012 u 08:26

Nogometaši Šahtara odigrali su neodlučeno 1:1 u prijateljskoj utakmici protiv bukureštanskog Rapida. Strijelac za ukrajinskog prvaka bio je hrvatski napadač Eduardo da Silva

Rumunji su u dvoboju igranom u Antalyji poveli u osmoj minuti pogotkom Stefana Grigoriea. Eduardo je izjednačio u 35. minuti, iskoristivši lošu reakciju vratara Danuta Comana koji je ispustio loptu nakon ubacivanja Fernandinha.

'Dobar napadač uvijek mora pratiti loptu i vratara kako bi mogao iskoristiti njegovu pogrešku. Upravo se to dogodilo danas, reagirao sam brzo i zabio. S obzirom da je Valentinovo, posvećujem pogodak svojoj supruzi,' izjavio je Eduardo koji je, kao i kapetan Šahtara Darijo Srna, odradio samo prvih 45 minuta.

Inače, zanimljivost ove utakmice je da su na klupama suprotstavljenih momčadi sjedili otac i sin. Mircea Lucescu je trener Šahtara, a njegov sin Razvan vodi Rapid.

Rapid - Šahtar 1:1