PRIPREME NOGOMETAŠA

Pogledajte Dinamovu rapsodiju protiv Triglava, Kulenović zabio tri te namjestio jedan gol

10.01.2024 u 17:06

Nogometaši Dinama su u pripremnoj utakmici odigranoj u Rovinju pobijedili su slovenskog drugoligaša Triglav 7:0

Petoplasirana momčad Duge slovenske lige bila je nedorastao protivnik Modrima kod kojih se sa tri gola istaknuo Sandro Kulenović (53., 56. i 68./11m).

Nakon prvog poluvremena bilo je 1:0 za Dinamo,a strijelac jedinog pogotka bio je Bruno Petković u 29. minuti. Osim Kulenovića u drugom su još zabili Petar Sučić u 64. i to na asistenciju Kulenovića, Tibor Halilović u 65. te Takuro Kaneko u 78. minuti.

Posebnu pozornost privukao je upravo Sučićev gol za 4:0.

Izvor: tportal.hr / Autor: MAXSport/tportal

U subotu 13. siječnja Dinamo se sastaje s puno ozbiljnijim protivnikom, liderom slovenske Prve lige - Celjem.