Gorica je bila puno bolja momčad u prvom poluvremenu. Dominirali su od početka utakmice, ali odlično raspoloženi Majkić u redovima Istre je razlog zašto je rezultat 0:0. U nastavku gosti su igrali puno bolje i to su kapitalizirali s dva pogotka Ercega (82', 90'). Toplakova momčad je doživjela dramatičan i neočekivan poraz

GORICA: Banić - Raspopović, Jovičić, Krizmanić, Vojtko - Julardžija, Golubickas, Suk - Ndockyt,, Fruk, Cruz

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Galilea, Perković, Antovski - Petrusenko, Mlinar, Caseres - Kadušić, Bakrar, Rovis

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
NK Gorica - NK Istra 1961, SuperSport HNL, 26.8.2022. Izvor: Cropix / Autor: Damir Krajac
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOL!! Erceg je zabio i drugi pogodak Istra vodi 2:0!

• 90’

Igrat će se još 8. minuta sudačke nadoknade

• 82’

GOOOOOL!! Erceg je lijepo ispratio ubačaj i glavom je zabio za vodstvo, Istra vodi 1:0!

• 72’

Gol je ipak poništen zbog zaleđa nakon provjere VAR-a!

• 70’

GOOOOL!! Erceg je nakon kontre izašao sam pred golmana i to je bio mirno zabio za vodstvo Istre!