ep u bratislavi

Plazibat u najatraktivnijoj borbi na turniru, osvojio europsko zlato

20.10.2018 u 17:42

Hrvatski kik-boksač Antonio Plazibat, koji je prije nešto manje od godinu dana u Japanu postao pobjednik K-1 Grand Prixa u tokijskoj Saitama Areni, sada je u Bratislavi osvojio naslov europskog prvaka u K-1 u kategoriji + 91 kilogram

U tri dana - tri pobjede. U prvoj je borbi, u drugoj rundi, nokautirao Turčina. Potom je u drugoj borbi pobijedio Bjelorusa, a za kraj - u finalu je - prema mišljenju mnogih u najboljem meču turnira - Antonio Plazibat pobijedio i borca iz Azerbajdžana, Bahrama Rajabzadeha.

No, iako ima velikog razloga za slavlje, Plazibat se već tijekom subote vraća u Split, odmarat će dva, tri dana te ponovno kreće s novim, žestokim treninzima jer već 24. studenog ulazi u ring.

Jer čeka ga borba za WAKO Pro naslov (World Association of Kickboxing Organizations), odnosno profesionalnog prvaka ove organizacije.