Bruno Petković razočaran je napustio Dinamo na kraju prošle sezone.
Gostujući u Podcast Inkubatoru prvi put je progovorio o sastanku s Bobanom. Više o tome pročitajte ovdje. Dan nakon sastanka, Petković je, navodno, saznao što je Boban po klubu pričao o njemu.
'Boban je mom suigraču rekao: 'Nema on te pare, on vraća novac Zdravku'. To može pričati samo lik koji ima ozbiljan problem u glavi. Ne dozvoljavam da itko piša po mom obrazu. Zvone, tako se u Dinamu ne možeš ponašati, pišati po mom obrazu. Ja sam dao više Dinamu nego ti', rekao je Petković.
Ademijev odlazak?
'Možda će on htjeti reći i svoj dio priče. Neki dan sam se čuo s njim i nismo previše pričali o tome. Bez ičijeg dopuštenja neću da pričam o tome. Javnost je zaslužila da zna budući da je izašao na mala vrata. Toliko su ga zvali da se vrati nakon što je otišao i nepravdi. Ima on puno toga za ispričati. On je bio primjer kako se gine za svlačionicu.'