LE CHAMPIONAT

Petarda PSG-a; Parižani ubili prvenstvo

07.11.2015 u 19:10

Nogometaši PSG-a stigli su do svoje sedme uzastopne pobjede u francuskom prvenstvu, nakon što su u subotu u 13. kolu nadigrali na Parku prinčeva Toulouse s 5-0 (2-0)

Bila je to najuvjerljivija ovosezonska predstava vodeće francuske momčadi koja je već na poluvremenu vodila 2-0, a do kraja napunila mrežu pretposljednjeg Toulousea. Prvi se već u 6. minuti među strijelce upisao Angel Di Maria. Potom je u 18. minuti Zlatan Ibrahimović postigao prvi od svoja dva pogotka za 2-0.

Rezultat se nije mijenjao sve do 66. minute kada je Lucas povisio vodstvo PSG-a na 3-0. U 75. minuti Ibrahimović je svojim 11. prvenstvenim pogotkom donio Parižanima prednost od 4-0. Za konačnih 5-0 strijelac je u 78. minuti bio Lavezzi.