pobjednička serija intera

Perišićeva golčina za pobjedu Intera, vratio se Brozović

30.10.2017 u 23:09

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić bio je strijelac pobjedničkog pogotka za Inter koji je u posljednjoj utakmici 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao gost svladao Veronu 2:1

Perišić je postigao gol za konačnih 2:1 u 67. minuti kada je snažnim udarcem sa 16 metara poslao loptu pod samu gredu nemoćnog vratara domaćih Nicholasa nakon što igrači Verone nisu dobro očistili korner. Bio je to četvrti gol u Serie A ove sezone za Perišića.

Inter je poveo u 36. minuti preko Borje Valera nakon ubačaja Candreve, a Perišić je bio začetnik te akcije, on je poslao loptu na desno krilo do Candreve koji je potom uputio precizan centaršut na Valera.

Verona je izjednačila na 1:1 u 59. minuti kada je Pazzini iskoristio jedanaesterac nakon prekršaja Handanoviča na Cerciju.

Perišić je odigrao čitavu utakmicu za Inter, dok je Marcelo Brozović u igru ušao u 74. minuti.

• +23
Inter Milan 3:2 Izvor: Reuters / Autor: ALBERTO LINGRIA

S nova tri boda Inter se vratio na drugo mjesto ljestvice s 29 bodova, dva manje od vodećeg Napolija, a jednim više od Juventusa i Lazija. Verona je u zoni ispadanja, 19. sa šest bodova.