NAPETO U ITALIJI

Perišić krasnu akciju pretvorio u pogodak, Inter ne odustaje od Lige prvaka!

22.04.2018 u 16:58

Ivan Perišić postigao je svoj 11. pogodak u ovosezonskoj Seriji A ove nedjelje u pobjedi Intera kod Chieva rezultatom 2:1...

Inter je preživio neugodno gostovanje u Veroni i produžio nadu u plasman u Ligu prvaka. Ove nedjelje odigrali su Spallettijevi nogometaši solidnu utakmicu i svladali Chieva, a ključan pogodak zabio je Ivan Perišić.

• +3
Inter Milano - Cagliari, 33. kolo Serie A, 2017/18. Izvor: Profimedia / Autor: N. N. / Profimedia

Naš krilni napadač u 61. minuti na pravi je način pratio krasnu akciju suigrača te na kraju poentirao iz blizine nakon asistencije Rafinhe.

Bio je to drugi gol Intera na susretu, nakon što je u 52. minuti zabio i Mauro Icardi, a domaći do kraja susreta su uspjeli tek ublažiti poraz preko Stepinskog.

Perišić je tako stigao do 11. pogotka ove sezone u Seriji A te potvrdio uspon forme, s obzirom da je u posljednje vrijeme zabio i Cagliariju, Sampdoriji te Hellas Veroni. Marcelo Brozović odigrao je još jednu kompletnu utakmicu za Inter u udarnoj momčadi.

Inter je ovom pobjedom ostao na petom mjestu koje vodi tek u Europsku ligu sljedeće sezone, no ima samo bod zaostatka za Romom i Lazijom koji su također zabilježili trijumfe ovog vikenda...