PSG U PROBLEMIMA

Panika u Parizu zbog zvijezda; prvo se ozlijedio Cavani pa teško stradao Mbappe

26.08.2019 u 11:08

Moćna nogometna momčad PSG-a zaista je skupo platila pobjedu u trećem kolu francuskog prvenstva. Iako je Toulouse svladan s glatkih 4:0 sve u Parizu zabrinule su Kylian Mbappe i Edinson Cavani koji su zbog ozljeda izašli iz igre

Malo je reći kako je u PSG-u zavladala panika zbog ozljeda njihovih skupo plaćenih zvijezda Kyliana Mbappea i Edinsona Cavanija. Ako još podsjetimo kako Brazilac Neymar uopće nije bio u kadru jer je poznato kako želi otići i z kluba onda je jasno kako stoje stvari…

Muke za čelnike francuskog prvaka počele su već u 14. minuti kada je Urugvajac Edinson Cavani izašao zbog ozljde iz igre. Iako je njegova zamjena, kamerunski napadač Maxim Choupo-Moting briljirao s dva gola, ipak je jasno da je Cavani nedodirljiv među prvih 11.

Novi šok za čelnike PSG-a stigao je sredinom drugog poluvremena (kod rezultata 2:0) kada je s bolnom grimasom na licu iz igre izašao 20-godišnji Kylian Mbappe. Činjenica kako je Mbappe izašao s terena u pratnji liječničke službe dovoljno govori kako ozljeda nije bezazlena.

Prema posljednjim informacijama u pitanju je vrlo nezgodna ozljeda zadnje lože (ruptura na lijevoj nozi) koju treba vrlo pažljivo tretirati, a elitna Liga prvaka je pred vratima.

Neki mediji navode kako će Mbappe pauzirati između tri i četiri tjedna što znači da će propustiti dvije sljedeće utakmice reprezentacije kao i prvu utakmicu Lige prvaka.

Dakle, zabrinuti su i u Savezu jer Mbappé neće moći igrati za Francusku 7. i 10. rujna protiv Albanije i Andore u sklopu kvalifikacija za Euro 2020., a propustit će i prvu utakmicu Lige prvaka koja je na rasporedu 17. i 18. rujna.