RASPUCAN PRIJE TURSKE

Ovakav Domagoj Vida treba Hrvatskoj; treći gol u trećem natjecanju!

09.10.2023 u 08:24

Hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Vida bio je strijelac za AEK drugu utakmicu zaredom, nakon pogotka u četvrtak protiv Ajaxa u Europskoj ligi, zatresao je suparničku mrežu i u 3:0 (2:0) domaćoj pobjedi protiv Panetolikosa u susretu 7. kola grčkog prvenstva

Vida je postigao prvi gol na utakmici u 34. minuti, a igrao je svih 90 minuta. Pobjedu AEK-a potvrdili su Rota u 36. i Moukoudi u 89. minuti. Gol Vide pogledajte OVDJE.

Ovo je 34-godišnjem hrvatskom reprezentativcu treći gol ove sezone. Nakon što je pogotkom u kvalifikacijama za Ligu prvaka izbacio Dinamo, prije par dana zabio je Ajaxu u Europskoj ligi, te sada u nacionalnom prvenstvu.

Tin Jedvaj igrao je do 57. minute za Panathinaikos u 5:0 (3:0) domaćoj pobjedi protiv Atromitosa.

Na ljestvici vodi Olympiacos sa 19 bodova, drugi Panathinaikos ima 16, dok su PAOK i AEK na po 14 bodova.

• +4
Slavlje Domagoja Vide nakon gola Ajaxu Izvor: Profimedia / Autor: Yannis Halas / imago sportfotodienst / Profimedia