ROBERTOV SHOW

Ova Guardiolina reakcija dokaz je remek-djela njegova igrača

23.09.2015 u 09:07

Bayern je u utorak odrađivao prvenstvenu obvezu, a na Allianz Arenu stigao je Wolfsburg

Imali su 'vukovi' sjajan rezultat na kraju prvog poluvremena jer su vodili 0:1. Uz to, imali su veliku priliku za 0:2, no udarac Josua Guilavoguija s centra završio je u okviru gola.

Francuski veznjak je umalo iskoristio pogrešku Bayernova vratara Manuela Neuera koji je istrčao daleko od svog gola kako bi spasio loptu, no ona mu je pobjegla do Guilavoguija koji je opalio s centra i skoro pogodio.

A onda se u drugom dijelu na terenu ukazao Robert Lewandowski. Poljak je u samo devet minuta zabio pet golova, od čega je peti pospremio prekrasnim volejom, a čemu se posebno začudio Pep Guardiola.

I ne samo da je taj pogodak prekrasan, već je poljski napadač postao prvi igrač u povijesti Bundeslige koji je zabio pet golova u devet minuta.

Bio je to ujedno pogodak za konačnih 5:1, odnosno šestu prvenstvenu pobjedu Bayerna iz isto toliko utakmica.