ODMAH NA INTERNETU

Ova dva poteza obilježila su susret Oriolika i Hajduka

20.09.2017 u 18:16

Zahvaljujući blagodatima modernog doba brzo se mogu vidjeti i najzanimljiviji trenuci s utakmice šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa između Oriolika i Hajduka (0:3)

Hajduk je zaostao u prvenstvu i sve je jasnije kako će splitska momčad priliku za trofej morati tražiti u ovom natjecanju. Prva prepreka je uspješno savladana. 'Bili' su na gostovanju u Oriovcu slavili 3:0.

Susret kod niželigaša iz mjesta između Nove Gradiške i Slavonskog Broda obilježili su i neki sjajni potezi koji su brzo osvanuli na društvenim mrežama i video portalima.

• +8
Hrvatski kup, šesnaestina finala, Oriolik - Hajduk Izvor: Cropix / Autor: Vlado Kos / CROPIX

Jedan trenutak je obrana vratara Hercega, inače najboljeg pojedinca u redovima domaće družine, koji je u prvom poluvremenu atraktivnom paradom zaustavio slobodnjak Saida.

Drugi detalj sa susreta, koji je vrijedan spomena, pogodak je  Tome Bašića koji je neobranjivo pogodio iz novog slobodnog udarca za goste u 82. minuti. Majstorski.

Oriolik - Hajduk 0:3, prva dva pogotka