haris donio pobjedu

Osijekov bosanski veznjak zabijao Istri, a jednog je utrpao i svom golmanu!

01.10.2017 u 18:53

U dvoboju 11. kola HT Prve lige nogometaši Osijeka pobijedili su kod kuće ove nedjelje Istru rezultatom 2:1, zahvaljujući golovima Harisa Hajradinovića koji je zabio i u vlastitu mrežu...

Nakon dvije slabije utakmice i remija protiv Slavena i Rudeša, Zekićeva družina vratila se ove nedjelje pobjedničkim navikama.

Osijek koji se može pohvaliti trijumfima protiv Rijeke i Hajduka na svom stadionu ove sezone te remijem s Dinamom ovaj je put svladao Istru koja je ostala zakovana za posljednje mjesto ljestvice.

Glavna figura susreta bio je bosansko-hercegovački ofenzivni veznjak Haris Hajradinović koji je svoj prvi pogodak na susretu zabio u 45. minuti nakon što je dosuđen penal zbog igranja rukom Puclina.

Osijek - Istra 1:0 (Hajradinović 45) Autor: Youtube

Isti igrač u 49. minuti iskoristio je loše izbijanje lopte gostujuće obrane u opasnoj situaciji, za svoj drugi gol u mreži Istre.

Osijek - Istra 2:0 (Hajradinović 51) Autor: YouTube

Gosti se ipak nisu predali i prvo je Kokorović pogodio vratnicu u 76. minuti, a onda je Hajradinović zabio i svoj treći pogodak na susretu, ali u vlastitu mrežu, nakon što je nespretno reagirao na udarac Puclina kojeg je pokušao očistiti.

Osijek - Istra 2:1 (Hajradinović a.g. 80) Autor: YouTube

Nije se to osvetilo Osijeku do kraja susreta koji je upisao bodove i ostao na diobi trećeg mjesta sa splitskim Hajdukom, dok je Istra i dalje zadnja, no definitivno još nije otpisana...

Osijek - Istra, izjave trenera Autor: YouTube