Slaven Belupo je od početka dominirao i svoju dobru igru su okrunili prekrasnim golom Mioča u 54. minuti za konačnih 1:0. Raspoloženi Malenica na golu Osijeka je jedini razlog zašto domaćini nisu pobijedili s većom razlikom i nastavlja se kriza Tomasove momčadi

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Boras, Božić, Štefulj - Lepinjica, Liber, Agbekpornu, Mioč - Hoxha, Štrkalj

OSIJEK: Malenica - Guedes, Manev, Duarte, Drambajev - Garmaš, Brlek - Bukvić, Caktaš, Fiolić - Mierez

10. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Osijek 1:0 (Mioč, 54') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
10. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Osijek 0:0 (Poništen gol Slaven Belupa, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
10. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Osijek 0:0 (Stativa Hoxhe, 2') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Manev je zaradio žuti karton

• 83’

Opet nova odlična akcija Slaven Belupa i Hoxha se sjurio u šesnaesterac, pucao je po golu, ali Malenica je opet dobro reagirao. Golman Osijeka večeras igra nevjerojatnu utakmicu

• 77’

Omerović je ušao umjesto Guedesa

• 72’

Slaven Belupo je skoro povećao vodstvo! Hoxha je odlično pucao iz slobodnog udarca, ali Malenica je fenomenalno obranio

• 66’

Šakota je zamijenio Libera

• 60’

Bosec je dobio žuti karton

• 59’

Velika šansa za Osijek! Lovrić se lijepo oslobodio na udarac i odlično je pucao, ali Štefulj je izbio loptu s gol linije

• 54’

GOOOOOL!! Slaven Belupo je zasluženo poveo protiv Osijeka! Mioč je napravio slalom kroz obranu Osijeka i majstorski je zabio za 1:0