Triler utakmica se odigrala na Opus Areni! Nije bilo previše uzbuđenja do 26. minute kada je Bukvić solo akcijom zabio gol za vodstvo Osijeka. U nastavku gosti su stvorili mnogo šansi, ali nisu ih uspjeli realizirati i Dinamo je to kaznio preko Kulenovića u 94. minuti za konačnih 1:1

OSIJEK: Malenica, Omerović, Duarte, Bralić, Jurišić, Nejašmić, Jugović, Cokaj, Pušić, Bukvić, Mierez

DINAMO: Nevistić, Ristovski, Bernauer, Theophile-Catherine, Perković, Mišić, Sučić, Kaneko, Baturina, Hoxha, Petković

25. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo 1:1 (Kulenović, 94') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo 1:0 (Greda Miereza, 63') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Dinamo 1:0 (Bukvić, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +15
Osijek - Dinamo (25. kolo SuperSport Hrvatske nogometne lige) Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ogromna prilika za Osijek! Nakon dobre kontre, Matković je izašao sam pred Nevistića, ali pucao je pored gola

• 90’

GOOOOOL!! Dinamo je izjednačio u sudačkoj nadoknadi! Modri su stisnuli Osijek pred kraj utakmice i nakon kornera Kulenović je silovito pucao i zabio za 1:1

• 90’

Igrat će se još minimalno 8 minuta sudačke nadoknade

• 88’

Kulenović je napravio prekršaj na Mierezu, koji sudac nije sudio i nastao je kaos! Igrači su se krenuli naguravati i rezultiralo je s žutim kartonima za Kulenovića i Miereza

• 86’

Luda utakmica na Opus Areni! Petković je bio najviši u skoku nakon kornera, ali Mierez je očistio loptu s gol linije

• 85’

Ogromna šansa za Osijek! Mierez je ispratio ubačaj i odlično je pucao, ali Nevistić je fenomenalno reagirao i obranio je udarac