Prvo je Osijek poveo u 6. minuti prekrasnim golom Miereza, ali Varaždin se vratio u utakmicu preko Postonjskog (11m, 38'). U nastavku domaćini su preokrenuli rezultat pogotkom Pilja u 69. minuti, ali Zekićeva momčad se nije predavala i Bralić je u 92. minuti zabio za konačnih 2:2

VARAŽDIN: Zelenika - Vukčević, Škaričić, Jelenić, Bručić - Pilj, Postonjski, Belcar - Mitrovski, Šego, Drožđek

OSIJEK: Malenica - Guedes, Duarte, Bralić, Drambajev - Prekodravac, Nejašmić - Bukvić, Caktaš, Lovrić - Mierez

18. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 2:2 (Bralić, 92') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 2:1 (Pilj, 70') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 1:1 (Postonjski 11m, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Varaždin - Osijek 0:1 (Mierez, 6') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +28
Varaždin - Osijek (18. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Osijek je izjednačio protiv Varaždina! Lovrić je ubačajem našao Bralića koji je spretno zabio za 2:2!

• 90’

Igrat će se još minimalno 6 minute sudačke nadoknade

• 84’

Zelenika je dobio žuti karton zbog odugovlačenja

• 82’

Skoro i treći gol za Varaždin! Vukčević je proigrao Mitrovskog u petercu, koji je pucao iz mat pozicije, ali Malenica je još jednom odlično reagirao

• 76’

Matković je ušao umjesto Guedesa

• 70’

GOOOOOOL!! Varaždin je preokrenuo utakmicu! Šego je proigrao Pilja koji je zaobišao golmana i pospremio je loptu u mrežu za 2:1!

• 68’

Velika prilika za Varaždin! Brodić je izašao sam pred Malenicu, ali golman Osijeka je odlično reagirao i obranio je udarac

• 65’

Marina je ušao umjesto Droždeka

• 63’

Prilika za Varaždin! Šego se sjurio u šesnaesterac i poslao loptu na drugu stativu, ali nitko nije ispratio ubačaj