ON MOŽE SVE

Opet se priča o čudesnom Hrvatu; evo što je sada napravio!

07.09.2017 u 17:54

Dario Šarić je opet izveo potez kojeg je FIBA izdvojila kao jedan od najboljih današnjeg dana, ovoga puta riječ je o zakucavanju

Naš NBA košarkaš je čudo od igrača. I radi sve što treba! Gine u obrani, baca se za izgubljenim loptama, dijeli blokade suparničkim zvijezdama, lucidnim asistencijama lomi suparnike, a protiv Češke je pokazao da može i atraktivno zakucati.

• +3
Eurobasket, skupina C: Hrvatska - Češka Izvor: Licencirane fotografije / Autor: FIBA

Podsjećamo, hrvatski košarkaši su upisali četvrtu pobjedu na turniru (107:69), Šarić je za samo 22 minute ostavio double-double učinak (18 koševa i 10 skokova), a pripao mu je i najbolji potez utakmice.

Dario Šarić - zakucavanje protiv Češke

U trećoj četvrtini je na dodavanje Krušlina zakucao jednom rukom preko nemoćnog češkog košarkaša, a taj 'dunk' FIBA je istaknula kao naj potez susreta.