za ne povjerovati

Oni su najveći nogometni luzeri Europe: I ovo su uspjeli upropastiti!

26.10.2017 u 09:31

Benevento je nastavio svoj najgori start u povijesti talijanske Serie A desetim porazom u nizu ove srijede protiv Cagliarija, iako je u 94. minuti zabio za izjednačenje...

Mali klub koji je prvi put ušao u Seriju A u svojoj 88-godišnjoj povijesti proživljava pravu kalvariju u elitnom razredu talijanskog klupskog nogometa ove sezone, a euforija navijača potpuno je iščeznula.

Benevento je zabilježio deset poraza u prvih deset kola talijanskog prvenstva, što je najgori početak sezone u povijesti Serije A.

'Postali smo najveća šala u Europi,' zaključak je jednog od navijača kojeg prenosi Gazzetta dello Sport i zaista ima pravo, jer Benevento je trenutno najmanje uspješna momčad svih europskih liga.

Autor: Youtube

Ove srijede uspjeli su nogometaši koje vodi Marco Baroni još jednom sve upropastiti, na gostovanju kod Cagliarija.

Činilo se da će osvojiti prvi bod u sezoni kada su u 94. minuti izjednačili iz penala zahvaljujući Iemmellu, no već u sljedećem napadu Pavoletti im je zabio pogodak za 2:1  i potvrdio da se radi o trenutno najvećim luzerima u nogometnoj Europi...