POZNATA STAZA ZA FINALE

Odluka u zadnjoj sekundi: Hrvatska saznala protivnika!

22.06.2016 u 17:35

Pred nama je posljednji dan natjecanja po skupinama na nogometnom Euru, a kada završi večerašnji program bit će jasan i hrvatski put prema željenom (polu)finalu

Portugal - Mađarska 3:3 (1:1)
Strijelac: Nani 42, Ronaldo 50, 63 / Gera 19, Dzsudzsak 48, 56

Portugal: Rui Patricio, Vieirinha, Eliseu, Pepe, R Carvalho, W Carvalho, Joao Mario, Moutinho, Andre Gomes, Ronaldo, Nani
Mađarska: Kiraly, Lang, Juhasz, Guzmics, Korhut, Pinter, Elek, Lovrencsics, Gera, Dzsudzsak, Szalai

Island - Austrija 2:1 (1:0)
Strijelac: Bodvarsson 18, Traustason 94/ Schopf 60

Island: Halldorsson, Saevarsson, Skulason, Sigurdsson, Arnason, Gunnarsson, Sigurdsson, Gudmundsson, Bjarnason, Sigthorsson, Bodvarsson
Austrija: Almer, Dragović, Fuchs, Hinteregger, Proedl, Baumgartlinger, Ilsanker, Arnautović, Alaba, Klein, Sabitzer

Bez obzira na rasplet u skupini E sada se zna:
HRVATSKA U OSMINI FINALA IGRA PROTIV PORTUGALA

94' - GOOOL: Island je zabio iz kontre za konačnih 2:1 i preuzima drugo mjesto u skupini

93' - Mađari i Portugalci se 'dodaju u prazno' do kraja utakmice
92' - Janko promašuje glavom, Island na rubu velikog uspjeha
91' - još 3 minute nadoknade kod Portugala, 4 kod Islanda
89' - Austrija je u ofenzivi za gol odluke, island se čvrsto brani
84' - svaki gol može donijeti promjene u poretku, ovim rezultatima prolaze Mađari (oni su sigurni), Portugal i Island
81' - Halldorsson sjajno brani slobodnjak Alabe i čuva Islandu mjesto u osmini finala
76' - lopta na volej Ronaldu. Puca od poda, ali preko gola
72' - Schopf je umalo doveo Austriju u vodstvo, velika obrana islandskog vratara
68' - trenutno je prva Mađarska, drugi Portugal (više zabijenih golova), a potencijalni protivnik Hrvatske Island
65' - Mađari pogađaju stativu, strašna utakmica...

63' - GOOOL: Ronaldo sada zabija glavom, Portugal se opet vratio u igru i opet je u poziciji za prolaz
60' - GOOOL: Vratila se i Austrija golom

Schopfa

56' - GOOOL: Dzsudzsak opet pogađa nakon odbijanca, Portugal je ovim rezultatom opet - vani
52' - ovo je postala najefikasnija utakmica prvenstva

50' - GOOOL: Ronaldo petom pogađa za povratak Portugala. Prvi gol najveće zvijezde natjecanja na Euru
49' - Austrija je mogla dobiti još jedan kazeni udarac, ali Sabitzer samo nemoćno gleda suca

48' - GOOOL: Dzsudzsakov slobodnjak se odbija od živog zida i pogađa mrežu Patricija
46' - počeli su nastavci

46' - momčadi su na odmoru
43' - sada je Portugal treći i postaje potencijalni hrvatski protivnik
42' - GOOOL: Nani je utrčao u međuprostor i Ronaldov pas iz prve zakucao u bliži Kiralyjev kut
40' - Ronaldo napokon dodaje, Portugal napokon zabija... Ali iz zaleđa

37' - Dragović promašuje vrata s bijele točke, kakva agonija Austrijanaca
36'-  nakon povlačenja Alabe dosuđen je penal za Austriju
31' - nakon prvih pola sata Mađarska drži vrh, island je u poziciji za prolaz. Portugal i Austrija ovim rezultatima ispadaju

29' - snažan šut Ronalda iz daljine, Kiraly mirno brani
25' - Austrija drži loptu, ali Island drži vodstvo
19' - GOOOL: Gera dočekuje loptu na 20 metara i kroz noge Carvalhu zabija u suprotni kut
18' - GOOOL: Bodvarsson uspijeva uhvatiti jedan dugi ubačaj i pogađa suprotni Almerov kut
17' - Ronaldo je strašno nervozan, pod ogromnim je pritiskom

15' - Sigurdsson pogađa gredu, Island je goropadno ušao u utakmicu
12' - vratar Halldorsson umalo gubi loptu od Arnautovića. Izvukao se iz uloge neslavnog 'youtube heroja'
7' - Szalai potpisuje prvu prijetnju za Portugal, još nema golova u razrješnici skupine F

2' - Gudmundsson 'skoro ruši' vratnicu silovitim udarcem. Umalo vodstvo Islanda
1' - počela su oba dvoboja

Na ljestvici na dnu teksta možete provjeriti kome što treba za prolaz, a ovdje koji rezultati vodi koga prema - Hrvatskoj