nikad zadovoljan

'Objektivni' trener Hajduka nakon remija s Goricom: Sudac nas je zakinuo!

04.11.2018 u 18:43

Zoran Vulić i dalje 'gura' po svome. Na gostovanju u Velikoj Gorici Hajduk je imalo cijelo poluvrijeme igrača više, ali nije uspio zabiti gol. No, Vuliću je za taj remi 1:1 u 13. kolu Hrvatski Telekom Prvoj ligi kriv - sudac...

'Odigrali smo prvo poluvrijeme solidno, a kad smo dobili igrača više, to se nije vidjelo na terenu. Dotad smo kontrolirali utakmicu i bili kvalitetniji...', kazao je nakon utakmice trener Hajduka Zoran Vulić i nastavio:

'Znali smo da Gorica čeka našu pogrešku i kontru Poljaka Zwolinskog i ovog Atiemwena koji je zabio. Da, treba se nakloniti golu Gorice. Šteta što prije godinu dana, kad je Atiemwen nuđen nama, nije došao u Hajduk.'

No, potom se Vulić, po tko zna koji put, osvrnuo na suđenje. Za to što njegovi igrači ne mogu zabiti ni s igračem više pronašao je krivca.

'Očekivali smo čvrst blok Gorice i znali da je opasna u kontri. Jednom je nismo zaustavili i Gorica je to iskoristila. Za mene je sto posto bio penal na Ivanovskom! Guranje, lopta je na glavi... Ovo je drugi put da nam se ne sudi penal, a protiv nas se sudi. Ne volim plakati, nisam trener koji kuka, plače, ali jednostavno... Ispričavam se ako eksperti kažu da nije bio, po mom viđenju jest', kritizira Vulić. A što kaže za crveni karton domaćima?

Izvor: Društvene mreže / Autor: vimeo

'Razgovarao sam s Čagljem i rekao mi je da je udario i loptu, a potom i igrača. Ako je to sam isključeni igrač rekao, nemam što dodati', kaže Vulić i dodaje:

'Realno, bila je ovo zahtjevna utakmica za suditi, nije Joviću bilo lako, a naš je stoper u prvoj minuti dobio žuti karton, za prvi start. Da nije imao taj karton, zaustavio bi tu akciju kad je mali Atiemwen ušao i zabio ekstra gol.'

Na kraju je trener 'bilih' ipak priznao da s igračem više nisu bili pravi.

'Apsolutno sam očekivao veći pritisak s igračem više, da nam se bokovi dignu, da igramo brže preko bokova. Nismo uspijevali, nismo imali napadali loptu nego samo čekali, pa su ti centaršutevi bili laki za obranu Gorice', zaključio je Zoran Vulić.