• Autor: D.K.
  • Zadnja izmjena 07.03.2012 07:09
  • Objavljeno 07.03.2012 u 07:00
Polonia - Belchatow

U posljednje vrijeme na nogometnim terenima se viđa više nevjerojatnih promašaja nego golova. Ovog puta nam promašaj dana dolazi iz Poljske

U poljskom prvenstvu prošlog se vikenda igrao ogled između Polonije i Belchatowa koju je Belchatow dobio 2:1. Belchatow, koji se bori za prvoligaški status, poveo je protiv Polonije 2:0, no momčad iz Varšave je uspjela u 66. minuti smanjiti na 2:1.

U nadi da bi mogli izjednačiti trener Polonije je uveo u igru austrijskog napadača Daniela Sikorskog koji je u 88. minuti imao priliku donijeti bod Poloniji, no ono što je promašio austrijski nogometaš je zaista nevjerojatno. Samo metar od crte Sikorski je uspio loptu poslati pored gola.