U finale nogometne Lige prvaka, koji se igrao pred praznim tribinama u Lisabonu, njemački velikan Bayern nadigrao je francuski PSG-a s minimalnih 1:0

Sastavi:

PSG: Navas; Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat - Herrera, Marquinhos, Paredes - Di Maria, Mbappé, Neymar

Bayern: Neuer; Kimmich, Boateng, Alaba, Davies - Alcantara, Goretzka - Gnabry, Müller, Coman - Lewandowski

• +96
PSG - Bayern, finale Lige prvaka Izvor: EPA / Autor: Miguel A. Lopes / POOL
  • 90’

Gotova je utakmica. Bayern je prvak Europe po šesti puta u povijesti kluba

• 90’

Kakva šansa za PSG. Mbappé je povukao, Neymar nakon driblinga podvalio Choupu Motingu, ali lopta neće u gol. Promašio je loptu...

• 90’

Neuer opet brani iako je Mbappé bio u zaleđu. Čudesni kapetan Neuer, junak utakmice

• 89’

Napadaju igrači PSG-a, a igrači Bayerna samo čekaju kraj utakmice. Minute ih dijele od šeste titule prvaka Europe

• 84’

Coutinho je odlično pucao iz slobodnog udarca s nekih 25 metara, lopta je otišla malo pored gola

• 82’

Pokušavaju nešto igrači PSG-a, ali umor radi svoje. Čini se da nemaju dovolno svježine

• 73’

Mbappé pada u kaznenom prostoru, ali nije bilo faula. Malo je pretjerao driblinzima. Odmah nakon toga zaprijetio je Neymar udarcem izvana

• 72’

Herrera izašao, u igri je Draxler kod PSG-a

• 70’

Opet šansa za PSG. Di Maria pronašao je nevjerojatnom loptom Marquinhosa, ali Neuer opet čudesno brani!