Njemačka je od prve minute sjajno krenula u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golovima Wirtza (10'), Musiale (19') i Havertza (11m, 45'). Škotska je ostala s igračem manje u 44. minuti zbog crvenog kartona Porteousa. U nastavku Füllkrug (68') i Can (93') su nastavili golijadu Elfa, dok su gosti jedini pogodak zabili autogolom Rudigera (87')

NJEMAČKA: Neuer - KimMediamich, Rüdiger, Tah, Mittelstädt - Andrich, Kroos, Gündoğan - Musiala, Havertz, Wirtz

ŠKOTSKA: Gunn - Porteous, Hendry, Tiermey - Ralston, McTominay, McGregor, Robertson - McGinn, Adams, Christie

• +17
Njemačka - Škotska, Europsko prvenstvo (14.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • +15
Njemačka - Škotska, navijači u Munchenu (14.6.2024.) Izvor: EPA / Autor: ANNA SZILAGYI
  • 90'

90'

Kraj utakmice
  • 90'

90'

GOOOOOL!! Nastavlja se golijada! Can je potegnuo s nekih 20 metara i zabio je prekrasan gol za 5:1!
  • 90'

90'

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade
  • 87'

87'

GOOOOL!! Škotska je uspjela zabiti gol! McKenna je pucao nakon ubačaja i Rudiger je nespretno odbio loptu u svoju mrežu
  • 77'

77'

Füllkrug je zabio gol, ali nakon provjere VAR-a pogodak je poništen
  • 73'

73'

Muller ulazi umjesto Musiale
  • 68'

68'

GOOOOOL!! Nastavlja se rapsodija Njemačke! Nakon sjajne akcije Gundogan je ostavio loptu Füllkrugu, koji je majstorski pogodio za 4:0!